Řidič dostal epileptický záchvat a havaroval. V noci pak kamion poničil kruhový objezd

 Řidič dostal epileptický záchvat a havaroval. V noci pak kamion poničil kruhový objezd

Foto: Městská policie MB

PatoBox dřevěné skládací přepravky www.patobox.cz

Řidič dostal epileptický záchvat

Ve čtvrtek 19. listopadu krátce po osmé hodině upozornil občan hlídku městské policie v Jičínské ulici na dopravní nehodu u čerpací stanice Shell, kde mělo osobní auto narazit do sloupu veřejného osvětlení.

Hlídka na místě zjistila, že řidič vozidla měl epileptický záchvat. Strážníci poskytli nezbytnou pomoc a přivolali na místo sanitu, hasiče a Policii ČR. Ta si věc na místě převzala,” uvedl ředitel městské policie Tomáš Kypta.

Kamion poničil kruhový objezd

Další dopravní nehoda v Mladé Boleslavi se stala kolem půl druhé ráno.

Průjezd kruhovým objezdem příliš nevyšel řidiči kamionu, který jel právě zásobovat do jednoho z místních obchodů. K nehodě došlo na křižovatce ulic 17. listopadu a Havlíčkova.

Návěs kamionu zavadil o těžké betonové bloky, ohraňující kruhový střed kruhového objezdu a několik z nich zcela odsunul. Na komunikaci se tak vysypaly kameny, které kruhový objezd tvoří. Na místě v tuto chvíli zasahovali jak policisté, tak i profesionální hasiči.

V době od 01,30 hodin do 04,30 hodin zde strážníci prováděli asistenci Policii ČR. Po celou dobu zde hlídka usměrňovala provoz a dále také pomáhala pracovníkům Správy komunikací při odstraňování následků dopravní nehody a následné obnově provozu,” uvedl Kypta.

Zanechat odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share This