Škoda Muzeum pořádá poslední školní den akci Hurá na prázdniny

 Škoda Muzeum pořádá poslední školní den akci Hurá na prázdniny

Foto: Škoda Muzeum

Pro všechny školáky a jejich rodiny letošní program kulturních událostí Škoda Muzea premiérově obohatí akce Hurá na prázdniny. Na návštěvníky čeká opravdu bohatý a jedinečný program plný zábavy a smíchu. Uzavřeme společně školní rok a ve velkém stylu přivítáme léto, a hlavně prázdniny za doprovodu hudby a skvělé atmosféry.

Reklama

Přijďte vyzkoušet naši venkovní závodní dráhu se šlapacími autíčky nebo potrápit své mozkové závity zábavním kvízem. Výtvarně nadšení žáci si budou moci vyzkoušet práci designerů a kreativně přetvořit malováním karoserii vozu Škoda.

Pro všechny malé historiky a jejich doprovod jsme zajistili prohlídku Škoda Muzea zdarma. Pro každého, kdo přinese své letošní vysvědčení jsme v Café Václav připravili výbornou zmrzlinu jako odměnu za náročný školní rok. Skvělé občerstvení je samozřejmostí, které pro Vás připraví pojízdný stánek Zátiší.

Oslava Hurá na prázdniny startuje 28. června v 9 hodin a slavit se bude až do odpoledních hodin. Zkrátka bude o zábavu postaráno pro každého!

Nenechte si ujít toto skvělé zakončení školního roku! Těšíme se na Vás!

Tým Škoda Muzeum

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share This