V Bělé pod Bezdězem vznikne nový areál s byty i rodinnými domy

 V Bělé pod Bezdězem vznikne nový areál s byty i rodinnými domy

V oblasti Vrchbělá vznikne zcela nová obytná lokalita

Areál v lokalitě Vrchbělá nabídne nové byty a domy všech kategorií a typů. Nová sídelní lokalita by měla vzniknout během příštích tří až šesti let.

V první fázi investoři postaví bytový dům. Část bytových jednotek v tomto domě nabídl investor městu Bělá pod Bezdězem jako nájemní byty, které by se tak staly součástí městského bytového fondu. Zbytek bytových jednotek pak bude, včetně plánovaných rodinných domů, dvojdomů, viladomů a dalšího bytového domu, nabídnut k volnému prodeji.

Bytové jednotky mají nabídnout dostatek krytých i venkovních parkovacích míst, a také moderní technické zázemí. Nedaleko se nachází také sportovně-rekreační areál, koupaliště a rozsáhlá síť cyklostezek a turistických cest.

Za projektem stojí společnost Bělská Investiční, jejímž společníkem je i město Bělá pod Bezdězem a další investoři, jako je společnost CR Group a Global Investment.

Těší nás, že můžeme díky vstřícnému přístupu městské samosprávy realizovat projekt, který nabídne mnoha obyvatelům příjemné bydlení za rozumnou nájemní cenu a dalším pak možnost koupit si byt či dům ve výborné lokalitě. Jsme přesvědčeni, že díky spolupráci všech investorů vznikne architektonicky zajímavé dílo, ve kterém se bude jeho obyvatelům dobře bydlet,“ uvedli zástupci společnosti Bělská Investiční.

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Share This