Ambulance ORL jsou přestěhovány z Modré hvězdy do Klaudiánovy nemocnice

 Ambulance ORL jsou přestěhovány z Modré hvězdy do Klaudiánovy nemocnice

Klaudiánova nemocnice přestěhovala ambulance oddělení ušní, nosní, krční (ORL) z polikliniky Modrá hvězda do areálu nemocnice. Využity byly volné prostory v budově nové interny, kde původně sídlila lékárna. Ta se koncem roku přestěhovala do nových prostor ve spojovací chodbě. ORL ambulance poprvé v nových prostorách ordinovaly ve středu 24. března.

ORL ambulance díky přesunu do areálu nemocnice prošly výraznou modernizací. Jsou vybaveny zcela novými vyšetřovacími křesly a speciálními vyšetřovacími jednotkami pro ORL ambulance. Prostornou čekárnu pacienti najdou přímo u vstupního schodiště do interního pavilonu.

Provozní doba a kontakty

Všechny přestěhované ORL ambulance budou fungovat ve stejném rozsahu, jak jsou pacienti zvyklí. Mění se pouze telefonní kontakty. 

Provozní doba ORL ambulance je tedy ve všední dny od 7:30 do 15 hodin (polední přestávka je od 12 do 12:30). Telefon do této ambulance je 326 743 711.

Dětská ORL ambulance má telefonní číslo 326 743 712 a provoz je v pondělí a ve středu od 7:30 do 15 hodin (polední přestávka je od 12 do 12:30).


Senior Resort Štěpánka v Mladé Boleslavi hlásí přes 90% obsazenosti

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share This