V červenci se pojede jubilejní 50. ročník Bohemia Rally Mladá Boleslav

 V červenci se pojede jubilejní 50. ročník Bohemia Rally Mladá Boleslav

Foto: rallybohemia.cz / Jaklová Andrea

Jubilejní 50. ročník Bohemia Rally Mladá Boleslav odstartuje letos v pátek 7. července na náměstí v České Lípě, na který naváže první rychlostní zkouška na Autodromu v Sosnové. Sobotní etapa začne slavnostním startem v 10 hodin na Staroměstském náměstí v Mladé Boleslavi, po němž bude následovat okruhová rychlostní zkouška Městská, která otevře sobotní soutěžení o desetinky vteřin. Dále se posádky přesunou na náročné rychlostní zkoušky na Liberecku.

Reklama

Nedělní etapa se odehraje kompletně na Mladoboleslavsku. V 8:55 budete moci vidět závodní vozy v Regnerově ulici, o tři minuty později na Staroměstském náměstí, odkud dále zamíří do obcí v okolí. Znovu projedou Regnerovou ulicí v 12:18 a a v 12:21 přes Staroměstské náměstí. Kolem 14:15 je plánován závěrečný slavnostní ceremoniál na Staroměstském náměstí.

Rally je zařazena do Mistrovství České republiky v rally, Mistrovství České republiky v rally historických automobilů a na své si přijdou i milovníci rallyových Legend. Letos se opět v rámci Bohemia Rally představí i účastníci Poháru vozů s alternativními pohony. Součástí letošní rally bude nejen Virtuální Bohemia Rally, ale i o týden dříve v sobotu Bohemia Veterán a Bohemia RC rally.

V neděli 2. 7. bude pro děti z Mladé Boleslavi a okolí připraven Dětský den. Spolupořadatelem Bohemia rally je statutární město Mladá Boleslav. Součástí akcí bude i celá řada dopravních omezení a uzavírek.

Zdroj: mb-net.cz

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share This