V Mladé Boleslavi otevřel nový salón Lagoon masáže

 V Mladé Boleslavi otevřel nový salón Lagoon masáže

Komerční sdělení

Na Staroměstském náměstí v Mladé Boleslavi můžete od letošního listopadu navštívit nový salón Lagoon masáže. Salón nabízí v nadstandardním prostředí hned několik druhů masáží, které si můžete za dostupné ceny dopřát v péči profesionálních masérek z Filipín. Výhodou je zde také jednoduchý online rezervační systém nebo možnost uplatnit při platbě zaměstnanecké benefity.

Ve svých řadách má salón hned několik profesionálních masérek z Filipín, které mají více jak patnáctileté zkušenosti. „Salón vyniká krásným interiérem, profesionálním přístupem ale i dostupnými cenami, které dokazují, že luxus nemusí být vždy předražený,“ říká majitel salónu Jakub Planý. Šedesátiminutovou masáž zde pořídíte již za 800 Kč. Při platbě navíc můžete využít Sodexo karty nebo Benefity body.

Díky modernímu pojetí je zde proces návštěvy velmi snadný. Od on-line rezervace na webu, po bezkontaktní recepci na kód. V salónu si po masáži navíc můžete dopřát kávu nebo čaj zdarma.

Komfort a hygiena je zde na prvním místě a můžete si být jisti, že o Vás zde bude perfektně postaráno,“ dodal Planý.

Na sociálních sítích můžete pravidelně soutěžit o dárkové poukazy, které jsou mimochodem skvělým tipem pro dárek k narozeninám, či pod stromeček.

Web: www.lagoon-masaze.cz

IG: https://instagram.com/lagoon_masaze?utm_source=qr

FB: https://www.facebook.com/profile.php?id=61553022234305

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share This