V Mladé Boleslavi vystoupí v červenci kapela Kabát

 V Mladé Boleslavi vystoupí v červenci kapela Kabát

Foto: kabat.cz

Kulturní akce se pomalu vrací. Jedním z vrcholů hudebního léta v Mladé Boleslavi bude vystoupení kapely Kabát, která zahraje 27. července na Krásné louce.

Předprodej vstupenek startuje 1. června od 10:00, počet bohužel musí být omezen s ohledem na aktuální platná opatření i hygienická doporučení. K dispozici bude pouze 1000 vstupenek. Vstupenky jsou k dispozici ZDE.

Jsem rád, že můžeme Boleslavákům nabídnout Open air turné Cirkus Kabát 2021, jednání s kapelou byla velmi rychlá, hladce jsme se dohodli. Moc se těším, že se kultura vrací do našich životů,“ uvedl náměstek primátora Daniel Marek.

Na léto je připravena také řada dalších koncertů a divadelních představení v letním amfiteátru na Michalovické putně v rámci Boleslavského kulturního léta. Uskuteční se tu třeba oblíbený Isarafest, zahrají tu Poutníci, Jakub Smolík, Jitka Vrbová nebo kapela Zrní. Za zmínku jistě stojí i divadelní představení Boss Babiš, a chybět nemůže ani Rodinný den. „Čeká nás také Mladoboleslavský filmový festival, který měl minulý rok nucenou covidovou pauzu,“ doplnil Marek.

Několik dalších akcí se uskuteční také v areálu městského koupaliště.


Občerstvení Letadlo – R10 ve směru na Liberec u Bakova nad Jizerou

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share This