Ve florbalovém týmu jsou dva případy nákazy nemocí covid-19

 Ve florbalovém týmu jsou dva případy nákazy nemocí covid-19

V uplynulých dnech zaznamenal Předvýběr.CZ Florbal Mladá Boleslav u některých svých hráčů příznaky respiračního onemocnění a tito hráči přerušili společnou přípravu s týmem.

Mladoboleslavský klub se dozvěděl o pozitivním výsledku testu osoby, s níž hráči přišli do kontaktu v rámci nedávného zápasového programu. Hráči s příznaky od té chvíle podstupují testy na covid-19. Mladá Boleslav měla v úterý večer 8. záři dva pozitivně testované hráče. Další testy se nyní vyhodnocují.

Mladoboleslavský klub o situaci komunikuje s Krajskou hygienickou stanicí Středočeského kraje a řeší nastavení karantény.

Příprava superligového týmu je nyní přerušena. Klub z preventivních důvodů také zrušil úterní trénink (8.9.) juniorského a dorosteneckého družstva. Další režim bude oběma kategoriím upřesněn.

Zápas prvního kola Livesport Superligy SOKOLI Pardubice – Předvýběr.CZ Florbal Mladá Boleslav, který se měl hrát 12. září, byl odložen kvůli nařízené karanténě pardubického týmu. Ohledně dalších svých zápasů komunikuje mladoboleslavský klub s Českým florbalem.

Zdroj: ww.florbalmb.cz

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share This