Vnitřní prostory Letadla na D10 se brzy otevřou veřejnosti

 Vnitřní prostory Letadla na D10 se brzy otevřou veřejnosti

První hosté navštívili nově zrekonstruované vnitřní prostory Občerstvení Letadlo. Zcela zrekonstruovaný interiér, včetně koutku pro děti v první třídě, bude přístupný veřejnosti od 15. října. Návštěvníci také budou mít možnost nahlédnout do rozsvíceného kokpitu pilota.


Signalizace volných míst

Na schodech ke vchodu je připravena branka, která je elektricky ovládána personálem. Ten dle obsazenosti v letadle bude postupně vpouštět hosty. Orientační světélko u branky bude signalizovat volná místa, či plné letadlo.

Samoobslužná forma stravování

Stravování bude probíhat samoobslužnou formou. Host si na tác nandá vybrané chlazené, či teplé pokrmy, včetně nápojů, dezertů a kávy. Při vstupu do jídelní části letadla zaplatí u pokladní a poté pokračuje dále.

Jídelní lístek

Majitel zatím nechtěl prozradit jídelní lístek, který se teprve bude postupně vyvíjet. Nicméně, jídla by měla být v moderním a fit trendu, takže se předpokládá větší podíl zeleniny a salátů. Letadlo bude mít vyloženě vlastní menu, které nenajdete v jiné části areálu.

Jídelní lístek, který měli k dispozici první hosté, můžete vidět níže. Naznačuje směr, kterým se bude kuchyně ubírat. Menu bude později zveřejněno na facebookových stránkách Občerstvení letadlo.

Včerejší zkouška provozu pomůže udat provozovateli směr jakým vést kuchyň a co se musí zlepšit v interiéru a chodu restaurace letadla. Už teď je například jasné, že se bude muset snížit výška stolků v jídelní části letadla.

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share This