WOC Foto tour: Nová aktivita nejen pro rodiny v Mladé Boleslavi

 WOC Foto tour: Nová aktivita nejen pro rodiny v Mladé Boleslavi

Proběhni se. Projdi se. Poznávej. Orientuj se ve známém i neznámém prostředí. Tak zní podtitul rodinné hry WOC Foto Tour. Jedná se o doprovodnou akci Mistrovství světa 2021 v orientačním běhu, které se má konat v červenci v severních Čechách.

Nyní tuto aktivitu můžete vyzkoušet i v Mladé Boleslavi. Vedle zábavného putování s kamarádem, spolužákem či celou rodinou se můžete zúčastnit soutěže o krásné ceny s tématikou letošního Mistrovství světa.

Pravidla

Pravidla soutěže jsou velmi jednoduchá. Na webu www.woc2021.cz/wocfoto si stáhněte do svého mobilu nebo vytiskněte mapu dané lokality.

Máte za úkol najít dohromady 12 kontrol označených růžovým kolečkem a písmenem. V místě kontroly vyberete jednu z nabízených fotografií (na druhé straně mapy), která odpovídá danému místu.

Pokud se budete chtít zúčastnit hry o ceny, pak stačí vyplnit velmi jednoduchý formulář příslušný ke hře a v případě správných odpovědí budete zařazeni do soutěže.

Každých 14 dní v neděli večer (poprvé 9. května) bude vyhlášení výsledků na sociálních sítích WOC 2021, výherci budou navíc vyrozuměni e-mailem. Všichni účastníci budou zařazení do hlavního slosování dne 9. července během posledního závodu Mistrovství světa 2021.

Nejen v Mladé Boleslavi

Hra neprobíhá pouze v Mladé Boleslavi, ale i v dalších částech regionu spjatého s Mistrovstvím světa.

Čím více absolvovaných her, tím máte větší pravděpodobnost výhry. Vypravit se proto budete moci třeba do Doks, Dubé, Tanvaldu či na Turnovsko. Hry postupně budou přibývat na webu www.woc2021.cz/wocfoto.

Hra je otevřená pro úplně všechny bez rozdílu věku, pohlaví či zkušeností.

Už na začátku července

Mistrovství světa v orientačním běhu je největší sportovní akcí v roce 2021 v Libereckém kraji a největší akcí svého druhu na světě. Bude se konat v termínu 3. – 9. července 2021 s centrem v Doksech, jednotlivé závody se pak kromě hlavního dějiště budou konat i na Litoměřicku, v Jizerských horách a v okolí Dubé na Kokořínsku. Vše bude přenášet Česká televize na ČT sport.

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Share This