Z dodávky v Mladé Boleslavi ukradl 70 tisíc. Policie hledá svědky

 Z dodávky v Mladé Boleslavi ukradl 70 tisíc. Policie hledá svědky

Mladoboleslavští policisté prověřují případ krádeže finanční hotovosti, ke které došlo ve čtvrtek 19. srpna tohoto v mladoboleslavské Jičínské ulici na parkovišti u nákupního domu se sportovním zbožím.

Zatím neznámý muž zastavil s vozidlem u kraje vozovky na silnici č. I/16 ve směru na Jičín a přešel přes travnatý úsek na parkoviště, kde z dodávkového vozidla odcizil tašku s finanční hotovostí více než 70 tisíc korun. Poté se vrátil ke svému vozidlu a odjel směrem na Jičín.

„Žádáme veřejnost o spolupráci při ztotožnění podezřelého muže a zjištění registrační značky jeho vozidla Ford Focus (první řady) modré barvy. Občané a řidiči, kteří se dne 19. srpna 2021 pohybovali okolo 14:10 hodin na silnici 1. třídy č. 16 a všimli si u krajnice na úrovni obchodního domu se sportovním zbožím uvedeného vozidla, mohou své poznatky sdělit na e-mail mb.oo.boleslav2@pcr.cz, telefonní číslo 974 877 702 nebo na linku 158. Uvítáme i záznamy z palubních kamer vozidel řidičů. Za poskytnuté informace předem děkujeme,“ uvedla policejní mluvčí Lucie Nováková

Hledané vozidlo Ford Focus

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Share This