Zákazaná zkratka mezi Řepovem a Jemníky řidiče láká

 Zákazaná zkratka mezi Řepovem a Jemníky řidiče láká

Strážníci městské policie v Mladé Boleslavi se v pátek po poledni opět zaměřili na porušování zákazu vjezdu v příměstské části Jemníky

Přestože zde v průběhu několika dní byli na kontrole již po několikáté, tak řidičů porušujících zákaz neubývá.

V průběhu uvedených kontrol bylo zjištěno a v příkazním řízení pokutou řešeno celkem šestnáct řidičů, kteří zákaz vjezdu nerespektovali. 

Nedaleký požár

V 13.30 hodin zjistila tato hlídka, že z nedalekého porostu stoupá kouř.
 
Obhlídkou místa bylo zjištěno, že zde došlo k požáru na větší ploše, který nebyla hlídka vlastními silami a prostředky zlikvidovat.
 
Na místo byl přivolán HZS, který provedl hasební práce. 

2 Komentářů

  • To je divné, když po skoro dvouměsíčním omezení zavřou silnici mezi Řepovem a Albertem úplně v rámci ŠA dovolené. Bohužel pro nás ne všichni pracujeme ve fabrice a ne každého baví každý den si 2x dát objížďku přes Horní Stakory, kde je to o život. Jezdí tam kamiony, které tam nemají co dělat a každou vteřinu tam ohrožují lidské životy a zdraví. Ale to se vám sem do článku nehodí, že tam policie ani nepáchne. By to tiž museli něco dělat. Ale měšťáci v Řepově řádí jak černá ruka. A za týden můžeš zase po téhle zakázané zkratce jezdit i když jsi z Aše. Ale když teď pojedeš ze Sukorad na Hejtmánku, tak si to dej buď pře Dobrovice nebo Horní Stakory. Myslete hlavou a vy zainteresovaní redaktoři.

    • Dobrý den, děkujeme za Váš příspěvek. Opravdu neumíme zaúkolovat státní, či městskou policii a posuzovat tu, či onu uzávěrku nebo objížďku. Sice nerozumíme na čem jsme zainteresovaní, ale budeme se držet Vaší dobré rady, ohledně myšlení hlavou…

Zanechat odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share This