Získejte tisíce korun na podporu zdraví vaší rodiny u ZPŠ

 Získejte tisíce korun na podporu zdraví vaší rodiny u ZPŠ

Přemýšlíte o změně zdravotní pojišťovny? Silná, stabilní a dlouhodobě pozitivně hodnocená regionální zdravotní pojišťovna ZPŠ je otevřená všem zájemcům, tedy nejen zaměstnancům Škoda Auto. A právě nyní, až do konce září, máte možnost se přidat a čerpat celou řadu benefitů.

ZPŠ nabízí pojištěncům více jak 40 typů příspěvků ze zdravotních programů na podporu prevence a zdraví celé rodiny. Rodina, která se o své zdraví stará, tak může čerpat i několik tisíc korun ročně. 

Zdravotní programy ZPŠ jsou rozděleny na příspěvky na očkování a příspěvky pro děti, muže, ženy, dárce krve a budoucí maminky.

Změna pojišťovny je navíc snadná, registraci uděláte v pár krocích on-line. Přidejte se k ZPŠ i vy s celou svou rodinou, a to nejpozději do 30. září 2021. Pojištěncem se pak stáváte od 1. ledna 2022. 

Příspěvky na očkování:

ZPŠ přispívá na očkování proti chřipce, meningokoku, HPV infekci, klíšťové encefalitidě, hepatitidě, pásovému oparu a dalším nemocem. Všechny příspěvky se mohou libovolně kombinovat a je jen na členech rodiny, jak je budou čerpat.

Budoucí maminky:

Budoucí maminky mohou od ZPŠ čerpat přes 5 000 Kč na podporu svého zdraví i zdraví nenarozeného miminka (např. na prvotrimestrální screening, NIPT, pohybové aktivity, vitamíny či předporodní kurzy). 

Miminko pak získá batůžek s produkty pro děti a bezdotykový teploměr v hodnotě 2 500 Kč a úrazové pojištění na rok zdarma. Po porodu může maminka získat také až 1 000 Kč např. na úhradu pobytu v nemocnici na nadstandardním pokoji, autosedačku, pleny atd.

Dárci krve:

O své zdraví se pečlivě starají také dárci krve, proto je pro ně v ZPŠ připraveno až 4 000 Kč na pohybové aktivity, vitamíny, saunu, masáže, dentální hygienu atd.

Děti:

Děti od 6 let pak mají k dispozici 500 Kč na dentální hygienu a od 4 let 700 Kč na sportovní aktivity, prevenci úrazů a tábory a 1 000 Kč na ozdravné pobyty. 

Senioři:

Speciální příspěvek dostanou také senioři, a to 500 Kč na pohybové aktivity, pomůcky pro prevenci úrazů, hole Nordic Walking nebo na specifické pomůcky pro trénování paměti. Novinkami letošní nabídky zdravotních programů jsou pak příspěvky až 500 Kč na nutriční a psychologické nebo psychoterapeutické poradenství.

Metabolické poruchy:

V pojišťovně nezapomínají ani na pojištěnce trpící vzácnými metabolickými poruchami, pro které mají až 4 000 Kč na specifické diety.

Plavání a bruslení zdarma:

Pojištěnci ZPŠ také hojně využívají bezplatné hodiny plavání zdarma, a to v bazénech v Mladé Boleslavi, Rychnově nad Kněžnou, Dobrušce, Jičíně, Trutnově, Nové Pace a v Jilemnici. V zimě nabízí i bruslení zdarma na vybraných zimních stadionech.

Karta mého srdce:

Elektronický průvodce zdravím Karta mého srdce nabízí přehled o zdravotních programech, na které máte nárok, či o těch, které jste již čerpali. Je k dispozici jak na webu, tak prostřednictvím mobilní aplikace.

Najdete zde také kontaktní údaje na lékaře, mapu smluvních zařízení ZPŠ, přehled čerpání zdravotní péče, preventivní prohlídky s možností nastavení upozornění na jejich termíny, laboratorní výsledky z ONMB, lékařské zprávy, lékové interakce a možné varianty léků, svůj průkaz pojištěnce on-line, platby, zálohy a přehledy pojistného pro OSVČ a OBZP atd. Rodiče si mohou účet spojit i se svými dětmi a mít tak všechny informace o zdraví svých nezletilých dětí na jednom místě.

Přidejte se k ZPŠ i Vy na www.pojistovnamehosrdce.cz

ZPŠ má díky své mateřské společnosti ŠKODA AUTO a. s. silné finanční zázemí a za více jak 27 let si vybudovala kvalitní síť lékařů a poskytovatelů zdravotních služeb. Samozřejmostí je dostupný a vstřícný klientský servis. Nejen proto se ZPŠ dlouhodobě umisťuje na předních příčkách v nezávislém hodnocení Health Care Institut jako nejlepší zaměstnanecká pojišťovna v ČR. Pojištěncem ZPŠ ale může každý – občan ČR bez ohledu na věk, bydliště či zaměstnání.

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share This