Zlatá Banka v Mladé Boleslavi se specializuje na výkup i prodej zlata a stříbra

 Zlatá Banka v Mladé Boleslavi se specializuje na výkup i prodej zlata a stříbra

Pobočka Zlaté Banky v Mladé Boleslavi na třídě T. G. Masaryka

Komerční sdělení

Zlatá Banka v Mladé Boleslavi se specializuje na výkup i prodej zlata a stříbra. Jedná se o český rodinný podnik, který založil v roce 2013 Filip Šalátek. Společnost tak má v oboru více než desetiletou zkušenost. V Mladé Boleslavi otevřela svou pobočku v roce 2021 na třídě T. G. Masaryka, přičemž disponuje také pobočkami v Plzni a v Kolíně.

Ve Zlaté Bance vykupují drahé kovy a ověřují jejich pravost na specializovaných přístrojích. Zákazníci tak zde mohou v rámci transparentního nákupního procesu prodat nevyužívané šperky, řetízky, přívěsky, stříbrné příbory, tabatěrky či mince a investiční slitky.

Pokud si naopak přejete do drahých kovů investovat a ochránit tak hodnotu svého majetku, poradí Vám ve Zlaté Bance kvalifikovaní odborníci. Společnost zároveň provozuje eshop, kde mohou zákazníci nakupovat produkty také online.

Proč investovat do zlata?

Klíčem k úspěšnému investování je mít v portfoliu různé typy investic, přičemž hodnota zlata v dobách krize, kdy ceny jiných aktiv padají, zpravidla roste.

Zlato je ceněno pro svou stabilní hodnotu a je snadno obchodovatelné po celém světě. Zlaté mince a slitky jsou opatřeny buďto certifikátem nebo mají přímo na sobě vyraženou váhu a čistotu kovu, která se dá jednoduše ověřit na moderních přístrojích.

Zlato může sloužit i jako ochrana před inflací. Když hodnota peněz klesá, cena zlata často roste. To znamená, že investice do zlata může udržet vaši kupní sílu i v obdobích vysoké inflace.

Bratři Filip a Matěj Šalátkovi, zakladatelé Zlaté Banky.

Více informací se se dozvíte na webu zlatabanka.com nebo na telefonu +420 725 139 628. Případně přímo navštivte pobočku Zlaté Banky, kterou v Mladé Boleslavi najdete na třídě T. G. Masaryka 1087.

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share This