Zloděj v Mladé Boleslavi rozbil okno auta. Ukradl notebook a tašku

 Zloděj v Mladé Boleslavi rozbil okno auta. Ukradl notebook a tašku

Foto: PČR

Mladoboleslavští policisté se zabývají případem odcizení věcí z osobního vozidla, ke kterému došlo v úterý 27. dubna okolo 12:30 hodin na parkovišti před nákupním centrem se sportovním vybavením v ulici Jičínská v Mladé Boleslavi.

Zatím neznámý pachatel zde rozbil okno u zaparkovaného vozidla Mercedes Benz Vito, ze kterého odcizil notebook s příslušenstvím a pánskou tašku s peněženkou, ve které byla uložena finanční hotovost a osobní doklady.

Policie opakovaně upozorňuje: Nenechávejte věci viditelně ve vozidle!

Nenechávejte na sedadlech ani odkládacích plochách vozidla žádné věci, zejména kabelky, kufříky a jiná zavazadla, mobilní telefony, fotoaparáty, notebooky, videokamery, doklady od vozidla či jiné osobní doklady, peněženky či volně položené peníze. Vedle cenných věcí nenechávejte ve vozidle ani další věci, např. oblečení. I zdánlivě „bezcenná“ věc může pachatele nalákat.

Ani zavazadlový prostor vozidla není vhodný pro úschovu cenných věcí. Nikde, zejména před obchodem, restaurací či třeba budovou zaměstnání nedávejte okatě do kufru cenné věci. Pachatelé si často své oběti právě na takových místech vytipují a při vloupání do vozidla jdou tzv. najisto. Proto vezměte věci vždy s sebou.

Před odchodem od vozidla zkontrolujte uzavření všech oken, včetně střešního, motorového i zavazadlového prostoru a uzavření i uzamčení všech dveří vozidla. Aktivujte všechna zabezpečovací zařízení, kterými Vaše vozidlo chráníte! Vozidlo zabezpečte i tehdy, vzdalujete-li se od něj třeba jen, abyste vyložili nákup.


Senior Resort Štěpánka v Mladé Boleslavi hlásí přes 90% obsazenosti

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share This