Zloděj v Mladé Boleslavi vběhl policistům přímo do cesty

 Zloděj v Mladé Boleslavi vběhl policistům přímo do cesty

Poměrně zajímavý případ řešili v neděli 26. září mladoboleslavští dopravní policisté. Ti se v rámci dohledu nad plynulostí a bezpečností v silničním provozu pohybovali v ulicích Mladé Boleslavi.

Kolem 16. hodiny jim však na přechodu pro chodce vběhl téměř pod kola vozidla osmatřicetiletý muž, který se do silnice rozeběhl v době, kdy na semaforu svítila červená.

Dopravní policisté ihned muže zastavili a chtěli vyřešit přestupek, kterého se dopustil. Jejich pozornost se však upřela na to, co muž nesl v ruce. Jednalo se o 5 kusů džínů, včetně visaček. Policisté proto zpozorněli a už jim bylo téměř jasné, proč muž tak moc spěchal.

„Provedeným šetřením bylo skutečně zjištěno, že ten samý muž před několika málo minutami v obchodním centru z obchodu odcizil právě tyto džíny. Moc dlouho si tedy svůj „úlovek“ neužil a byl policisty zadržen krátce po činu,“ uvedla policejní mluvčí Barbora Schneeweissová

Muž tak dostal nejen blokovou pokutu za přecházení na červenou, ale i pokutu za krádež, které se dopustil v obchodním centru.

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share This