Agresivní cestující napadli řidiče autobusu MHD v Mladé Boleslavi

 Agresivní cestující napadli řidiče autobusu MHD v Mladé Boleslavi

Foto: Městská policie MB

Agresivní skupinu cestujících, kteří v zastávce Na Radouči napadli řidiče autobusu městské hromadné dopravy, museli v sobotu 13. dubna v podvečer pacifikovat strážníci mladoboleslavské Městské policie ve spolupráci s policií a záchrannou službou.

Reklama

Pětice výtržníků nastoupila do autobusu MHD v zastávce Hlavní nádraží a od počátku se chovali nepřístojně – obtěžovali ostatní cestující a řidiče. Ten se je pokusil v zastávce Na Radouči z autobusu vykázat, ale dva muži z této skupiny jej surově napadli. Jednalo se o muže polské národnosti a muže české národnosti, který o sobě tvrdil, že si odseděl osm let.

Foto: Městská policie MB

Konflikt vyvrcholil mimo autobus MHD v prostoru autobusové zastávky. Hlídka po oznámení občanů na místě zjistila dvě skupiny, které na sebe pokřikovaly, ale k fyzickému napadání již nedocházelo. V jedné skupině byli agresoři, čtyři muži a jedna žena, z nichž dva předtím brutálně napadli řidiče autobusu a v druhé slupině byli občané, kteří jej bránili. Hlídka obě skupiny oddělila a vyzvala ke klidu. Následně přijela i hlídka Policie ČR a druhá hlídka strážníků a následně i další hlídka Policie ČR.

Policie si věc převzala a věc dále šetřila v rámci svých kompetencí. Agresor české národnosti však pokračoval ve výtržnostech a poškodil izolaci přilehlého panelového domu. Jeden ze strážníků jej musel za pomoci hmatů a chvatů zpacifikovat a policista mu následně musel nasadit služební pouta.

Zdroj: mb-net.cz

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share This