Agresivní muž v Mladé Boleslavi napadal kolemjdoucí i strážníky. Skončil na záchytce
V pondělí 17. srpna po 19. hodině se na městskou policii obrátila žena, s tím, že jejího příbuzného napadá v blízkosti Penny Marketu v ulici 17. listopadu jakýsi opilý muž.
Na místě oznamovatelka strážníkům muže popsala a uvedla, že odešel směrem k restauraci Kvakoš, kde dotyčného strážníci následně našli.
“Dotyčný devětatřicetiletý občan slovenské národnosti nespolupracoval, slovně napadal hlídku a byl agresívní. Proto mu musela být nasazena služební pouta a muž byl převezen na vyšetření před umístěním na záchytnou stanici. Zde mu byla pouta sundána, ale vzhledem k pokračující agresivitě mu byla opět nasazena,” uvedl ředitel městské policie Tomáš Kypta.
Muž byl následně umístěn na záchytnou stanici a jeho protiprávní jednání bylo oznámeno k dořešení na příslušný odbor Magistrátu města.