BAZÉNY KONOPÁSEK: Bazény na klíč, včetně zastřešení i terasy

 BAZÉNY KONOPÁSEK: Bazény na klíč, včetně zastřešení i terasy

Komerční sdělení

Blíží se jaro a letní měsíce, kdy teploty vystoupají i nad tropickou třicítku, už pomalu klepou na dveře. Útěchu během horkých letních dní nabízí zejména domácí bazény. Pokud přemýšlíte o jeho pořízení, je právě načase se porozhlédnout po realizační firmě a cestu k vysněnému bazénu naplánovat. Nejen na Mladoboleslavsku působí firma Bazény Konopásek, její majitel, Pavel Konopásek, se v oboru pohybuje již více než 20 let.

Bazény NA KLÍČ Konopásek
Bazény NA KLÍČ Konopásek

Nabídka bazénů je velmi široká. Jaký bazén si vybrat?

Možností je opravdu hodně. Umíme realizovat bazény plastové, laminátové, keramické, foliové nebo nerezové. Bazény na sladkou i slanou vodu, skimmerové i přelivové.

Bazény NA KLÍČ Konopásek

Každý má svá specifika výhody i nevýhody. Ideální je si domluvit osobní, nezávaznou schůzku na místě, kde chce klient bazén realizovat. Domluvíme se, jaké má zákazník představy a možnosti, na jejichž základě zašleme možná řešení a konkrétní nabídky.

Bazény NA KLÍČ Konopásek

Musí klient ohledně realizace bazénu něco sám zařizovat?

Ne, nemusí řešit nic. Od výkopových prací přes betonáže, dodání bazénu, usazení, zastřešení, bazénové technologie, tepelná čerpadla vše vyřešíme dle specifikace zakázky kompletně.

Bazény NA KLÍČ Konopásek
bazénové technologie

Zaměřujete se také na úpravy okolí bazénů nebo terasy?

Samozřejmě vše jmenované jsme schopni zrealizovat ke spokojenosti zákazníka. Zídky i terasy z různých materiálů včetně dřevoplastu. Naše firma se též specializuje na zámkové dlažby i ploty, takže umíme profesionálně zrealizovat veškeré doplňkové práce, které si můžete okolo domu představit.

Je vždy lepší, když vše dělá jedna firma jako celek, protože ručí tím pádem za celou realizaci a nemůže dojít k tomu, že by se mohli různí dodavatelé navzájem obviňovat ze špatné práce toho druhého.

Veškeré naše služby i nabídky jednotlivých druhů bazénů a příslušenství si můžete prohlédnout na našich webových stránkách www.bazenykonopasek.cz.

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share This