Like Taxi: V Mladé Boleslavi funguje nová taxislužba

 Like Taxi: V Mladé Boleslavi funguje nová taxislužba

Komerční sdělení

V Mladé Boleslavi funguje nová nonstop taxislužba. Like Taxi bylo založeno v roce 2022 s cílem umožnit zákazníkům za přístupnou cenu přepravu v nejvyšším standardu. Kromě klasické přepravy po městě nabízí Like Taxi i další služby jako je přeprava zásilek, možnost využití VIP vozů nebo autobusů.

V taxislužbě se pohybujeme již zhruba deset let. Od začátku založení nové taxislužby si zakládáme na profesionalitě řidičů, na bezpečné přepravě, čistotě našich vozů a na jejich neustálé údržbě. Prioritou je pro nás vytvoření taxislužby, se kterou budou zákazníci spokojeni a budou se k nám vracet. Pokud budete mít jakoukoliv připomínku k přepravě, či návrh na zlepšení budeme rádi, když nám napíšete na liketaximb@gmail.com

Přepravy zásilek, VIP vozy i autobusy pro přepravu na akce i dovolené

Zákazníkům můžeme nabídnout kromě klasických vozů taxi i VIP vozy, které využíváme v případech, kdy zákazník nechce, aby přijel například na schůzku označeným vozidlem taxislužby.

Dále máme v nabídce dva autobusy, jeden o celkové kapacitě 55 lidí a druhý o celkové kapacitě 52 lidí, které jsou určeny pro svatby, výluky, koncerty, firemní večírky, dovolené atd.

Jsme také schopni zajistit tu nejlepší dopravu zboží, konkrétně zásilek do 400 kg a osobní přepravu.

Ceník:

Nástupní sazba: 40 Kč
Cena za 1 km: 35 Kč
Čekání: 6 Kč /min 
Pro zaměstnance složek IZS trvale nabízíme 10% slevu při předložení služebního průkazu nebo průchodky. 

Všechny naše vozy jsou vybaveny platebními terminály a nabízejí tak možnost platby kartou. Při dlouhodobé spolupráci je možná platba fakturou.

Nabízíme přepravu také v rámci EU i mimo ni. Trasy nad 100 km po telefonické či emailové domluvě. 

LikeTaxi.cz
Tel: 605 014 404
Like Taxi můžete také sledovat na Facebooku nebo Instagramu

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share This