Muž prodával drogy v psychiatrické léčebně, hrozí mu až deset let vězení

 Muž prodával drogy v psychiatrické léčebně, hrozí mu až deset let vězení

Muž, který se léčí v psychiatrické léčebně na Mladoboleslavsku, podle policie prodával a distribuoval drogy v léčebně dalším lidem, kteří se léčí ze závislosti. Kriminalisté ho obvinili z výroby, přechovávání a prodeje drog a maření výkonu úředního rozhodnutí. Muži, který je v psychiatrické léčebně na nařízeném ochranném léčení, hrozí až deset let vězení, protože už byl za drogovou trestnou činnost v minulosti odsouzen.

Reklama

Již před dvěma lety byl muž pravomocně za výrobu a prodej drog odsouzen, proto mu teď hrozí až desetiletý trest odnětí svobody,“ uvedla mluvčí mladoboleslavské policie Barbora Schneeweissová. Podle policie sedmadvacetiletý muž v léčebně prodával a poskytoval nebo směňoval za jiné zboží pervitin, marihuanu a hašiš. Učinil tak údajně ve 30 případech. „Obviněný muž při léčbě nespolupracuje a opakovaně ji porušuje, nejméně v 11 případech užil návykové látky,“ doplnila mluvčí.

Minulý týden obvinili mladoboleslavští policisté čtyřicetiletého muže, který podle nich v psychiatrické nemocnici vyměňoval omamné látky za šperky a potraviny.

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Share This