Oslavy nového roku 2020 očima strážníků

 Oslavy nového roku 2020 očima strážníků

Mladoboleslavští strážníci řešili během oslav příchodu nového roku požáry i napadení

Nejprve okolo 22. hodiny nalezl strážník na Staroměstském náměstí zraněnou ženu na lavičce. „Žena uvedla, že byla bezdůvodně napadena jinou ženou a uvedla její popis. Dle popisu se podařilo pachatelku zjistit a ta při podání vysvětlení uvedla, že si ženu spletla s milenkou svého partnera. Hlídka strážníků poskytla zraněné ženě první pomoc a následně jí předala přivolané ZZS k dalšímu ošetření,“ uvedl ředitel městské policie Tomáš Kypta.

Nedlouho poté se na hlídku městské policie obrátila žena, podle které v ulici Starofarní nějaký muž napadal ženu. „Hlídka na místě zjistila, že došlo k hlasité a agresivní výměně názorů mezi partnery,“ řekl Kypta.

Ve 23 hodin v parku v ulici Havlíčkova dále hlídka strážníků nejprve uhasila požár zbytků zábavní pyrotechniky. Následně při kontrole v ulici Jiráskova byly zjištěny také hořící kontejnery na papír a textil. Strážníci na místě zamezili rozšíření ohně a přivolali hasiče.

Krátce po půlnoci na Staroměstském náměstí zjistil jeden ze strážníků začínající požár betlému. Hlídka požár zlikvidovala hasicím přístrojem a na místo byl povolán i HZS s termokamerou. Hasiči měli zjistit, zda se v objektu nenachází skryté ohnisko požáru.

Rvačka na Staroměstském náměstí:

Krátce před 1. hodinou ranní zaznamenaly hlídky na Staroměstském náměstí rvačku několika osob. “Byl proveden okamžitý zákrok k zamezení dalšího protiprávního jednání. Podáním vysvětlení bylo zjištěno, že skupina osob, která se zde fotografovala, byla omezována jinou skupinou osob do té míry, že došlo k vzájemnému napadení, při kterém úderem lahví došlo k tržnému poranění hlavy u dvou osob a u třetí k poranění ruky. Na místě byla dvěma zraněným osobám poskytnuta první pomoc a strážníci přivolali k dalšímu ošetření ZZS. Celou věc si na místě převzala PČR,“ dodal Kypta.

Foto: ilustrační

Zanechat odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share This