Pachatelka nahlásila výbušninu v Bondy Centru již podruhé

 Pachatelka nahlásila výbušninu v Bondy Centru již podruhé

Policie evakuovala Bondy kvůli nahlášené výbušnině

V úterý 10. března před jedenáctou hodinou neznámý pachatel anonymně oznámil uložení nástražného výbušného systému v prostorách obchodního centra Bondy na Třídě Václava Klementa v Mladé Boleslavi.
Na místo byly povolány všechny složky integrovaného záchranného systému. Policie evakuovala zhruba 600 osob a následně prohledávaly centrum desítky policistů včetně psovodů se služebními psy.
„Krátce po čtrnácté hodině odpoledne bylo obchodní centrum na Třídě Václava Klementa i přilehlé autobusové nádraží již bezpečně přístupné veřejnosti. Nástražný výbušný systém v prostorách obchodního domu uložen nebyl,“ řekla mluvčí Policie ČR Mladá Boleslav Lucie Nováková.

Pachatelka je v cele

Šíření poplašné zprávy je trestné!
Podezřelá žena výhrůžku oznámila, ačkoliv věděla, že svým jednáním může vyvolat nebezpečí vážného znepokojení obyvatel i bezdůvodnou záchrannou práci složek integrovaného záchranného systému.
Zadržená žena se stejného přečinu Šíření poplašné zprávy dopustila již v prosinci 2019.
Ve věci je vedeno zkrácené přípravné řízení, kdy jí v případě prokázání viny hrozí až pětiletý trest odnětí svobody, “ uvedla mluvčí Policie ČR Mladá Boleslav Lucie Nováková.

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share This