Policie vyšetřuje dva případy krádeží v Mladé Boleslavi. Poznáte muže na záznamu?

 Policie vyšetřuje dva případy krádeží v Mladé Boleslavi. Poznáte muže na záznamu?

Foto: PČR

Mladoboleslavští policisté pátrají po totožnosti mužů na kamerových záznamech kvůli krádeži jízdních kol ze sklepních prostor i notebooku a finanční hotovosti z provozovny v Mladé Boleslavi.

Reklama

V nočních hodinách ze 6. na 7. září došlo k vloupání do dvou objektů v ulici Havlíčkova a Jana Palacha v Mladé Boleslavi. Ze sklepních kójích bytového domu v ulici Jana Palacha, byla odcizena dvě jízdní kola v celkového hodnotě 16 tisíc korun. V prostorách provozovny v Havlíčkově ulici došlo k odcizení finanční hotovosti několika tisíc korun a notebooku s nabíječkou. Odcizením a poškozením byla způsobena škoda ve výši téměř 30 tisíc korun.

Policisté v obou případech zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu porušování domovní svobody a krádeže. Pachatelům tak hrozí až tříletý trest odnětí svobody.

Mladoboleslavští policisté by k celé události potřebovali vyslechnout muže, které zachytily kamery. Žádáme muže na záznamech, aby se policistům sami přihlásili a celou věc pomohli objasnit, dále žádáme všechny, kteří znají totožnost mužů, aby se taktéž policistům ozvali na linku 158 nebo přímo mladoboleslavským policistům na tel. číslo 735 785 751,“ uvedla policejní mluvčí Barbora Schneeweissová.

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share This