Rally Bohemia se odehraje v ulicích města i live doma

 Rally Bohemia se odehraje v ulicích města i live doma

ilustrační obrázek

Od 9. do 11. července bude Mladá Boleslav opět hostit oblíbenou automobilovou soutěž Rally Bohemia 2021.

Přímo ve městě se pojedou dvě rychlostní zkoušky, Staroměstská a Městská. RZ Staroměstská povede ulicemi Regnerova, Bezděčínská, Vinecká, Pod Borkem, Štyrsova, Pražská, Na Šafranici, Viničná, Ve Skalici, Na Kozině, Pivovarská, Pivovarská parkoviště, 9. května, Starofarní a Vodkova směr Ptácká.
RZ Městská pak povede ulicemi 9. května, Pivovarská, Pivovarská parkoviště, Železná, náměstí Míru, tř. Václava Klementa, Jaselská, Klaudiánova, Českobratrské nám., Komenského nám., tř. T. G. Masaryka.

Řidiči tak musí v těchto lokalitách počítat s uzavírkami a omezením parkování. To začne už 8. července, kdy se pojedou takzvané seznamovací rychlostní zkoušky, Městská od 8 do 13 hodin a Staroměstská od 13 do 19 hodin.

Vlastní RZ Městská se pak pojede 10. července od 7 do 13 hodin, o den později, tedy 11. července, je na řadě RZ Staroměstská, uzavírky na její trati potrvají od 6.45 do 16.45 hodin.
Podrobnosti a mapy uzavírek naleznete zde: https://www.mb-net.cz/rally-bohemia-si-opet-vyzada-radu-dopravnich-omezeni/d-75293

Webová stránka Rally Bohemia LIVE dostane rally do Vašich domovů

Rally Bohemia LIVE bude obsahovat v přehledném uspořádání výsledky z jednotlivých erzet, mezičasy a stručné zprávy k danému testu.
To je však pouze krátký výčet informací, které mohou fanoušci živě sledovat.
„Dlouho jsme toto live prostředí připravovali, a přestože už mohou fanoušci na Bohemku přijet osobně, rozhodli jsme se tuto webovou stránku spustit, protože i diváci na rychlostních zkouškách můžou sledovat veškeré informace přímo u trati. Kromě zmíněných výsledků a mezičasů bude po celou dobu soutěže vysílat Rádio Rally Bohemia a od středy do neděle také živé televizní vysílání MAXLIVE Rally Bohemia, kterým bude provázet Lukáš Strouhal, náš nejlepší moderátor.

Všechny informace budou zveřejněny na jedné obrazovce, takže bez zdlouhavého proklikávání můžete sledovat jednu konkrétní erzetu s živými mezičasy a výsledky, live rozhovor ze stopky a krátké zprávy z průběhu této rychlostní zkoušky,“ popisuje stručně Petr Pavlát a pokračuje: „Hned vedle uvidíte live onboard z Fabie R5 Filipa Mareše a přenos z webové kamery u vjezdu do servisní zóny. Své dojmy a postřehy pak můžete sdílet s ostatními prostřednictvím chatu. Každý uživatel si navíc sám zvolí, co bude chtít sledovat v hlavním okně, a které informace mu poběží pouze v náhledových oknech. Stejně tak si může určit, kterou erzetu si pustí.
Stránka bude obsahovat také další důležité informace jako harmonogram, startovní listinu nebo mapu s místy měření mezičasů. Závěrem ještě dodávám, že pro letošní rok spouštíme tuto stránku jako zkušební verzi, protože většina z výše uvedených věcí se nedá vyzkoušet mimo závod. Pokud něco nebude fungovat stoprocentně, přihlédněte prosím k tomuto důvodu, předem se omlouváme. Také proto bude letošní Rally Bohemia LIVE pro všechny zdarma.“

Pokud nemůžete z jakéhokoliv důvodu navštívit Rally Bohemia, webová stránka Rally Bohemia LIVE vám to alespoň částečně vynahradí.
Sledujte vše na: www.rallybohemia.cz

zdroj: mb-net

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share This