Škoda Auto Vysoká škola zve na březnový Den otevřených dveří

 Škoda Auto Vysoká škola zve na březnový Den otevřených dveří

Škoda Auto Vysoká škola, Mladá Boleslav

Škoda Auto Vysoká škola zve na Den otevřených dveří, který se koná v sobotu 23. března 2024 od 13:00 do 15:00 hodin v sídle školy Na Karmeli 1457, Mladá Boleslav.

Přijďte za námi na Den otevřených dveří do Mladé Boleslavi a dozvíte se komplexní informace o jednotlivých specializacích, studijních a motivačních programech, které Škoda Auto Vysoká škola nabízí. Na DOD získáte také podrobné informace o všech benefitech a potkáte se se současnými studenty!

A co na Vás v programu, který bude zahájen ve 13:00 hodin prezentací, čeká? Kromě prezentace o možnostech studia, nebudou chybět přednášky vedené akademiky, v rámci prohlídky se seznámíte s prostory školy a ve studentské kavárně vám současní studenti odpoví na vše, co vás zajímá.

Pro zájemce o studium technicky zaměřených studijních programů Průmyslový management, Podniková ekonomika a manažerská informatika a Logistika a management kvality budou přednášky probíhat ve Vzdělávacím technickém centru Na Hejdovce, kde bude součástí také prohlídka nadstandardně vybavených laboratoří simulujících reálný provoz průmyslového podniku.

Těšíme se na Vás v Mladé Boleslavi od 13:00 do 15:00 hodin. Více informací a podrobný program naleznete ZDE.

Škoda Auto Vysoká škola

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share This