Společnosti USK, H-INTES a CR Project věnují Klaudiánově nemocnici 300 tisíc korun

 Společnosti USK, H-INTES a CR Project věnují Klaudiánově nemocnici 300 tisíc korun

Dar pro Klaudiánovu nemocnici na boj proti koronaviru

Nemocnice využije dar na nákup ochranných pomůcek, jako jsou rukavice, respirační masky, štíty či ochranné obleky v boji proti onemocnění COVID-19.
Každá ze zmíněných firem věnuje Klaudiánově nemocnici 100 tisíc korun. Silně vnímáme palčivou situaci s ohledem na zdravotnický personál nemocnice, který stojí v první linii v boji s novým virovým nepřítelem,“ říká za skupinu společností ing. Jan Horák a doplňuje: „Proto jsme se rozhodli za naše firmy věnují 300 000 korun právě Klaudiánově nemocnici. Je nám jasné, že jde jen o drobnou pomoc, která situaci dlouhodobě nevyřeší. Pomůže-li nemocnici alespoň trochu, budeme moc rádi.“
Vážím si toho, že v této nelehké době, společnosti USK, H-INTES a CR Project přispěly naší nemocnici. Jejich pomoc je rychlá a účinná. Jsem rád, že tyto firmy takto cítí svoji společenskou odpovědnost v regionu, kde působí,“ vysvětluje předseda představenstva nemocnice JUDr. Ladislav Řípa a doplňuje: „Peníze z daru využijeme na nákup ochranných pomůcek, kterých máme nyní na všech odděleních naší nemocnice velkou spotřebu. Ochrana zdravotního personálu naší nemocnice je pro nás prioritou. Jedině tak můžeme poskytnout veřejnosti potřebnou zdravotní péči na té nejvyšší úrovni.

O společnostech:

USK – firma je partnerem všech, kteří potřebují stavět, opravovat či udržovat komunikace. Kromě údržby komunikací nabízí frézování a pokládku asfaltových povrchů, výrobu horkých asfaltových směsí či opravy komunikací.
H-INTES – je stavební společnost s mnohaletou tradicí. Významná je pozice firmy především na území města Mladá Boleslav a okolí. H-INTES se zabývá mnoha obory dopravních staveb. Firma je 50% vlastníkem společnosti USK.
CR Project – jde o projektovou, konzultační a inženýrskou kancelář, která je specializovaná na komplexní řešení problematiky dopravní infrastruktury malých a středních měst, jakož i velkých územních celků.

Společnost H-INTES, CR PROJECT Mladá Boleslav

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share This