Tenisté zvou na prestižní turnaj Optim Tour 2020 na Štěpánce v Mladé Boleslavi

 Tenisté zvou na prestižní turnaj Optim Tour 2020 na Štěpánce v Mladé Boleslavi

Ve dnech 21. až 25. srpna se na dvorcích LTC Mladá Boleslav v lesoparku Štěpánka již pošestnácté uskuteční prestižní turnaj BPBP Optim Tour – turnaj kategorie A dospělých.

Toho se pravidelně účastní na 130 hráčů ze špičky českého žebříčku, každý rok přijede minimálně 10 hráčů, kteří se objevují i ve světových žebříčcích, výjimkou není ani účast mistrů republiky jak v kategorii mužů, tak i žen, juniorů a juniorek.

Letošní ročník je po delší době velmi silně obsazen a oproti loňskému se bude konat v pátek 21. srpna kvalifikace do hlavní soutěže, z 32 hráčů a hráček postupuje 8.

Hlavní soutěž startuje v sobotu 22. srpna v 8:30 zápasy dvouher, v odpoledních hodinách budou na pořadu dne čtyřhry. Sobotní a nedělní program bude vskutku nabitý atraktivními tenisovými zápasy.

V pondělí 24. srpna se budou hrát čtvrtfinálové a semifinálové zápasy dvouher a čtyřher, v úterý 25. srpna bude turnaj vrcholit finálovými zápasy dvouhry mužů a žen.

Boleslavský oddíl LTC MB bude mezi ženami reprezentovat dlouholetá opora, letos 18ti letá Tereza Vajsejtlová a v kategorii mužů se představí Daniel Makovička a Petr Maštálka. Podrobné informace o turnaji naleznete na stránkách ČTS.

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Share This