U hromadné rvačky v Mladé Boleslavi zasahovala městská i státní policie

 U hromadné rvačky v Mladé Boleslavi zasahovala městská i státní policie

Foto: Městská policie MB

První říjnový víkend bylo v centru Mladé Boleslavi opravdu živo. V pátek krátce po půl sedmé večer vyjížděla hlídka městské policie k nahlášené hromadné rvačce u autobusové zastávky 9. května. Strážníci na místě zjistili, že už zde zasahuje hlídka Policie ČR, která však vzhledem k počtu agresorů potřebuje jejich pomoc. Alkoholem posilnění rváči jednoho člověka zranili, takže na místo musela přijet i sanitka.

Na místo se dostavila i ZZS, která převezla k dalšímu ošetření jednu zraněnou osobu. Ostatní účastníky rvačky si převzala PČR k provedení dalších úkonů,“ uvedl ředitel městské policie Tomáš Kypta.

Tím ale rozruch na náměstí Míru nekončil. O další výjezd strážníků se postaral muž, který napadl profesora taneční školy pepřovým sprejem.

Hlídka na místě zjistila, že profesor nabádal Roma s kytarou k ukončení jeho vystoupení neboť je již doba nočního klidu a zároveň ho zrazoval od požívání vína, které mladík konzumoval na veřejnosti v místě, kde je to obecně závaznou vyhláškou zakázáno. Mladík, zřejmě v obavě, že vlivem velkého množství informací utrpí jeho mozková kapacita, použil na obranu před profesorovým nátlakem pepřový sprej. Událost si na místě převzala hlídka PČR a profesora dovezla, k výplachu očí a dalšímu vyšetření, přivolaná ZZS.“ dodal Kypta.

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share This