Zloděj v Bělé pod Bezdězem ukradl sbírku hudebních nástrojů

 Zloděj v Bělé pod Bezdězem ukradl sbírku hudebních nástrojů

Foto: Ilustrační

Od neděle 24. září šetří policisté případ vloupání do rodinného domu v Bělé pod Bezdězem. Zloděj odcizil hlavně hudební nástroje a způsobil škodu 370 tisíc korun.

Celou událost nahlásil na linku 158 devětašedesátiletý muž. Ten po příjezdu do domu, který v současnosti využívá spíše jako rekreační objekt, zjistil, že se do něj vloupal neznámý pachatel, který mu v něm udělal značný nepořádek, ale především odcizil mnoho hudebních nástrojů, které muž vlastnil a sbíral několik let.
.
Zatím neznámý pachatel se vloupal do domu v přesně nezjištěné době od 7. září do 24. září 2021. V domě a garáži pak majiteli rozházel téměř všechny věci a odcizil televizor, notebook, dvě řetězové pily, křovinořez a další nářadí, ale především pak odcizil sbírku hudebních nástrojů. Konkrétně se jednalo o dvě baskytary, dvě elektrické kytary, trombón, trubky a elektrické klávesy,“ uvedla policejní mluvčí Barbora Schneeweissová.

Majiteli tak zatím neznámý pachatel způsobil nemalou škodu na odcizených věcech, a to téměř 370 tisíc korun.

Policisté na místě zajistili veškeré stopy a po pachateli krádeže pátrají. V případě jeho dopadení a následném prokázání viny hrozí pachateli až 2 roky za mřížemi.

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Share This