V Mladé Boleslavi proběhne druhý ročník festivalu Maker Faire

 V Mladé Boleslavi proběhne druhý ročník festivalu Maker Faire

2. ročník Maker Faire Mladá Boleslav

Přípravy na druhý ročník mladoboleslavského festivalu kreativních lidí Maker Faire, který proběhne 12. a 13. září v prostorách Pluhárny, jsou v plném proudu.

Letošní program opět představí možnosti technického a digitálního vzdělání. Jste kutil, nadšenec, všeuměl nebo vynálezce a nebojíte se své nápady ukázat veřejně? Nezapomeňte se do 14. srpna přihlásit. Hlavním partnerem festivalu je Nadační fond ŠKODA AUTO, vstup na akci bude zdarma. 

Na festivalu, na který loni dorazilo přes 2 500 návštěvníků, se předvede přes 30 makerů-kutilů 21. století. Konat se tu budou také tvořivé workshopy a interaktivní instalace. 

Tvůrci představí formy tvoření od nejrůznějších technologií až po tradiční řemesla, festival tak zaujme všechny od studentů, rodiny s dětmi, profesionály i seniory. 

Maker Faire Mladá Boleslav je festival otevřený všem, kdo mají chuť sdílet své nápady a projekty, které vznikají v dílnách, ateliérech nebo třeba jen v garáži.

Pluhárna

Pluhárna je mladoboleslavské kulturní centrum, které vzniklo v netradičních prostorách bývalé tovární haly za Střední průmyslovou školou v Mladé Boleslavi.

Živo tu je i přes léto, zajít můžete třeba na netradiční PubQuiz. Aktuální program sledujte na Facebooku

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share This