V Olympia centru Mladá Boleslav se otevře nová prodejna Lindex

 V Olympia centru Mladá Boleslav se otevře nová prodejna Lindex

Ve čtvrtek 9. března bude v Olympia centru Mladá Boleslav otevřena nová prodejna Lindex. Těšit se můžete na skandinávskou módu pro ženy i děti. Na první zákazníky čeká hned několik speciálních nabídek.

V den otevření, 9. března, obdrží prvních 50 zákazníků dárkovou kartu Lindex v hodnotě 150 Kč na svůj další nákup. Členové klubu More at Lindex se také během tohoto dne můžou zapojit do soutěže o 3 poukázky Lindex v hodnotě 2 000 Kč. Ve dnech 9. až 12. března bude připravena další speciální nabídka, a to sleva 20 % na vše při nákupu nad 100 Kč.

Lindex je jednou z předních evropských módních společností s více než 450 prodejnami v 18 zemích a s celosvětovým online prodejem prostřednictvím spolupráce s třetími stranami. Společnost Lindex nabízí inspirativní a dostupnou módu a doplňky, které zahrnují několik různorodých konceptů ohledně dámského a dětského oblečení, spodního prádla i kosmetiky. Vyšším cílem společnosti Lindex je inspirovat ženy kdekoliv na světě a zlepšit jejich postavení. Svým příslibem udržitelnosti chce Lindex udělat něco pro budoucí generace – konkrétně podporou žen, respektováním planety a zasazováním se za lidská práva.

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share This